KINGS EDUCATION NEW YORK YAZ OKULU


Kings Education New York Yaz Okulu zengin Bronxville köyündeki Concordia College'ın güvenli ve güzel kampüsünde yer almaktadır. Bronxville, gerçek bir köy hissi ile yeşil ve huzurlu olup Manhattan'dan trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. Yani New York şehrinin tüm heyecanına ve keyfine kolayca ulaşılabilecek mesafededir. 10-18 yaş arasına eğitim verilen Kings Amerika Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. Amerika Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

Kings Summer New York Yaz Okulu sayesinde çocuklarınızın dil kazanım düzeyleri gelişir, kendilerini doğru ifade etmeyi öğrenirler, İngilizce öğeleri anlama ve kullanma becerileri gelişir, farklı bir ülkeyi keşfetmiş olurlar ve yeni kültürler konusunda deneyim kazanırlar.

Kings Education New York Yaz Kursu Manhattan’a sadece 30 dk mesafede bulunan Concordia College bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Yoğun New York gezileriyle de öğrencilere Amerikan metropol hayatı hakkında da bilgi veriyor.

Kings Education New York Yaz Kampı en fazla 15 öğrencinin yer aldığı sınıflarda, haftalık 15 saat eğitim programı olarak sunulmaktadır. Öğrenciler test sonrası uygun sınıflara yerleştirilir. Dersler genellikle grup çalışması, oyunlar, müzik, film ve projeler ile öğrencilerin daha fazla pratik yapmalarına yönelik olarak kurgulanmıştır.

Kings Education New York Junior Princeton ve Columbia Üniversitelerini içeren gezi paketi ile yurtdışında üniversite planı yapan öğrenciler ve veliler için de önemli bir fırsattır. Kings Education New York Yaz Okulu Program Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur.

Kings Education Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden Kings Summer Amerika Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. New York Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

Amerika Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Amerika okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

New York Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz New York okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve New York Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

Kings Summer New York Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Kings Education (Kings Summer) New York Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
kings-education-new-york-yaz-okulu_a1e59844-a7fe-4a9f-9666-a51519d2e9c6.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın