CCUSA SPONSORU


"Türkiye’nin yurtdışı eğitimde önde gelen kuruluşlarından biri olan İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ABD’nin en büyük kamp organizatörü Camp Counselors USA (CCUSA) sizler için güçlerini birleştirerek daha kaliteli ve güvenli bir program hazırladı.

CCUSA, 24 yıldır dünyanın her yerinden 200.000’den fazla öğrenciyi 1.200 kamp bölgesine yerleştirmiştir. ABD hükümeti tarafından, Ziyaretçi Değişim Programı’nın resmi sponsoru olarak kurulmuş olan CCUSA, kültürel değişim programları için gerekli olan J-1 vizesinin resmi sponsoru olup gerekli olan DS-2019 formunu çabuk ve eksiksiz bir şekilde hazırlayabilmektedir.

1998 yılından beri yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda hizmet veren İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, dokuz senedir müşterilerine saygın ve güvenilir bir tatil, iş ve eğitim fırsatı sunuyor. Bir yandan dil öğrenme fırsatı sunarken diğer yandan ideal bir tatil imkanı sunan İdealsas, hiç bilmediğiniz bir ülkeye gitmenin size vereceği manevi ve maddi sorunlardan da kurtarmayı hedeflemektedir. İdealsas, hem Avrupa'ya gidiş hem de Avrupa'ya gittikten sonraki aşamaları sizler için kolaylaştırıyor. Yurtdışındaki masraflarınızı karşılamanız amacıyla dil eğitiminin yanı sıra Avrupa'da size çalışma imkanı veren programları sponsorları aracılığıyla sizlerin hizmetine sunan İdealsas, iş seçiminde de size kolaylık sağlıyor. CV ile iş arama sürecini unutun! Çünkü İdealsas'a gelen tüm öğrencilere hazır iş olanağı sunuyoruz. Tek yapmanız gereken listeden kendinize uygun işi seçmek!

Türkiye'nin yurtdışı eğitimde önde gelen kuruluşlarından biri olan İdealsas Yurtdışı Eğitim ile 26 yıllık deneyimiyle Camp Counselors USA (CCUSA) sizler için güçlerini birleştirdi! Yurtdışına çıkmadan önce karşılaşabileceğiniz problemlerle ilgili bir oryantasyon sistemi düzenleniyor. CCUSA'nin üst düzey yetkililerinin katıldığı bu oryantasyonda aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yine bu ortaklık sayesinde Cv hazırlamadan hazır iş listesinden kendinize uygun işi seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz işin hangi şehirde olduğunu, ne kadar kazanacağınızı, ne yapacağınızı ve konaklamanın şartlarını da ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz. (Metinden sonra Amerika'da Kamp (CampUSA) ana sayfasında bulunan link kutuları yer alacaktır sonrasında ise sabit ögeler.)"
ccusa-sponsoru_d6e63a36-6751-497d-b0b0-f70c04ffe6a0.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın