AMERİKA'DA KAMP (CAMPUSA) İŞLERİ


"Amerika'da Kamp (CampUSA) programı ile daha Amerika'ya gitmeden hangi kampta, hangi işte çalışacağınız ve 3 ay sonunda ne kadar kazanacağınız garantili olarak tarafınıza sunulacaktır. Üstelik çalıştığınız süre boyunca konaklama ve yeme-içmeniz tamamen ücretsiz! Amerika’da çalıştığımız 1000’e yakın yaz kampı mevcuttur. Bu açıdan öğrencilerin Amerika’nın herhangi bir bölgesindeki kampa gitmeleri mümkündür. Öğrenciler kamp ya da bölge seçme hakkına sahip değildir. Ancak çalışabilecekleri pozisyonları kendileri belirleyecektir.

Programa katılan öğrencilerimizin kampta çalışabilecekleri iki pozisyon vardır:

Destek Ekibi: Destek ekibi olarak öğrencilerin yaptığı işler genellikle mutfak, temizlik ve bakım işleridir.
Danışman: Danışman olarak yapılan iş, belirlenmiş alanlarda öğrencilere eğitmenlik yapmaktır. Bu görev için eğitmenlik sertifikası gerektirdiğinden (yüzme, binicilik, okçuluk, dağcılık…) ve İngilizce bilgisi olarak advanced seviye istendiğinden Türk öğrencilerinin bu pozisyonlara başvurması, dahası başvursalar dahi tercih edilmeleri çok zordur. Çünkü bu pozisyonlara daha çok anadili İngilizce olan ülkelerden adaylar seçilmektedir.

Unutmayın, erken kayıt olarak en güzel yerlerdeki en kazançlı işleri siz alabilirsiniz!

Amerika'da Kamp (CampUSA) ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Öğrenciler işlerde günde ortalama 8 saat çalışmaktadırlar. Çalışma saatleri ise işverenleri tarafından belirlenir. İşverenin isteği doğrultusunda öğrenciler sabah, öğlen ya da akşam, hatta bazı işlerde gece süresi boyunca bile çalışabilirler. Çalışma günü haftada genellikle 5 gündür ancak bu da işverene göre değişebilir. Bununla birlikte genel olarak öğrenciler haftada 40 saat çalışırlar. Pozisyonlara göre kazançlar:* 

Destek Ekibi: 1.800$ (9-11 hafta)

Danışman: Yaş gruplarına göre değişmekte olup 1.385$ – 1.745$ arasındadır.

Kamp türlerine çalışma aralıklarına göre bu ücret artış gösterebilir. Ayrıca 40 saatin üzerindeki her çalışma saatinde ise normal ücretin 1.5 katı kazanılmaktadır. Bununla birlikte kimi işveren çalışma durumuna göre çeşitli bonuslar verebilirler.

Amerika'da Kamp (CampUSA) Çalışma Şartları:

Yaz kamplarında çalışan öğrencilerin çalışma saatleri değişkenlik gösterse de, genelde sabah 6:00 ile akşam 18:00 arasındadır. Öğrenciler haftanın 6 günü çalışırlar ve 1 gün izinleri bulunur. Bu izin günlerinde, öğrenciler kamplar tarafından, kamp bölgelerine yakın şehir merkezlerine götürülürler. Bunun dışında öğrencilerin günlük çalışma saatleri 7-10 saat arasında değişmektedir.

*Örnek işler daha önceki yıllara ait olup iş listeleri ve saatlik ücretleri her yıl değişim göstermektedir. Güncel iş listeleri ve saatlik kazançlar için lütfen iletişime geçiniz.

amerikada-kamp-campusa-isleri_26f88ce3-13a6-4cdb-9bfb-c47c42814319.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın