Geçen Yaz Gittiğim Amerika’da Zamandan Dolayı Pek Fazla Gezememiştim


geçen yaz gittiğim amerika’da zamandan dolayı pek fazla gezememiştim

Emre Kahraman

Gecen yaz gittiğim Amerika’da zamandan dolayı pek fazla gezememenin bana verdiği sıkıntı yüzünden hemen Gökçe Hanımı aradım. Başka herhangi bir firma düşünmedim çünkü İdealsas Türkiye’deki en güvenilir birkaç firmadan birisidir.

 

Gecen seneden tecrübeli olduğumdan belge işlemlerini rahatlıkla hallettim ve biletimi alarak geri saymaya başladım. Ve sonunda zaman geldi. Hayatimin en güzel anılarını yaşadığım yere tekrar gidecektim. Uçağa bindim. Aktarmalı uzun bir uçak yolculuğundan sonra kalacağım yere vardım. Trenden indim ve kaldığım yerde en ufak bir değişiklik olmadığını gördüm. Sanki aslında yıllardır oraya gelen oranın yerlisi gibi hissettim bir an kendimi. Zaten birkaç ay önceden isimi İdealsas güvencesiyle hazırlamıştım. Bu sefer geldiğim gibi hemen ikinci bir iş de buldum.

 

Her şeyden önce work and travel’a çalışmak için gidilir. İşten arta kalan zamanda ve travel kısmında zaten bol bol gezilir. Ben eylülün başında iki isimden ayrılarak gecen yaz göremediğim Newyork’a doğru yola çıktım. İçimde müthiş bir heyecan vardı çünkü hep o tvden izlediğimiz yerleri bizzat görecektim. Önceden otel ayarlamıştım. Otele yerleştim ve 4 gün boyunca Newyork’un her yerini gezdim. Ve sonra uçakla Newyork’tan Los Angeles’a geçtim. Önce bir tura katildim. Las vegas ve Grand Canyon’ı gezdim. Sonra Los Angeles a geri donup 3 gün Hollywood da daha önceden ayarladığım bir otelde kaldım. Sanki rüyada gibiydim. Çocukluğumdan beri hayal ettiğim her yere tek tek gidiyor kendime göre paha biçilmez fotoğraflar çekiyordum. Ve tüm bunları sadece 3 ay çalışarak yaptım. Ayrıca bilgisayar ve telefon aldım.

 

Amerika’ya gitmeyi düşünen arkadaşlar. Birçok güvenilmez firma var Türkiye’de. Ama İdealsas sizin her zaman Amerika’da bile yanınızda olacağı için hiç düşünmeden hemen işlemlere başlayın.2 senedir her konuda bana yardımcı olan Gökçe Hanıma sonsuz teşekkürler...

 

Emre KAHRAMAN

KATÜ, İnşaat Mühendisliği

2012 Yılında Work And Travel Programına katıldı

ABD, Maine Eyaleti'nde çalıştı

TÜM WORK AND TRAVEL REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

emre-kahraman_56df84a6-1cf3-4d83-8f5f-f6451486e01f.jpg