Arkanızda Güven Veren Bir Şirket Olduğunu Bilmek Güzel Bir Şey


arkanızda güven veren bir şirket olduğunu bilmek güzel bir şey

Can Tezcan

Ufkunuzun açılmasını istiyorsanız, hayallerinizin peşinden gitmeyi asla bırakmayın. İnsanlar hayatlarında yaptıkları için değil yapamadıkları için pişman oluyorlar. Eğer bu fırsatlarda zaman kısıtlaması varsa, bu biraz daha önem kazanıyor. Üniversite hayatımız boyunca zaten kendi ayaklarımız üstünde durabilmeyi sağlayabiliyorsak, bunu Amerika’da yapmamak için hiçbir engel yok. Ayrıca bunun ekstra bir maliyeti olmadığını düşünürsek (program hiç olmazsa, kendi kendini finanse ediyor), kaçırılmayacak bir fırsat. Yepyeni yüzler, yepyeni kültürel ve sosyal yapı... Ayrıca dil pratiği için çok çok önemli. Bir de dile yatkınlığınız varsa İspanyolca öğrenmek bile mümkün (özellikle güney bölgeler için).

 

Gelelim benim hikâyeme... Ben iki senedir yazlarımın iki ayını Alaska’da geçiriyorum. İlk maceramda Alaska’da kazandıklarımı deyim yerindeyse ABD’de çatır çatır yedim. İnsanın kendi parasını harcaması gibi bir şey yok. 7 eyalet gezdim, teknolojinin sonuna vardım. Tabi işler böyle gidince ikinci yolculuk kaçınılmaz oldu. Bu defa bazı arkadaşlarıma da önderlik yaparak hep beraber yine mekânımıza gittik. Bu sene işler pek parlak değildi,  balık azdı vs. vs. ama yine de kılavuzumuz sağlam olunca pek zorluk çekmedim. Arkanızda güven veren bir şirket olduğunu bilmek gerçekten güzel bir şey. Çünkü bu bir süreç; anlaşma sadece göndermekle bitmiyor, önemli olan orada ve burada güven hissetmek ve Alaska yolculuğumu Avrupa yolcuğuyla tamamladım. Amerika’dan dönüşte bir Avrupa turu Alaska’nın tüm yorgunluğunu aldı.

 

Şimdi donup baktığımda, hayatımda büyük tecrübe, içeride ve dışarıda sadık dostlar ve pasaportumda 3 vize bulunuyor ve yaşım sadece 22... Sizce bu herkese nasip olur mu?

 

Can TEZCAN

ODTÜ, İşletme

2006 Yılında Work And Travel Programına katıldı

ABD, Alaska Eyaleti'nde çalıştı

TÜM WORK AND TRAVEL REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

can-tezcan_7ba60317-a0dd-44bb-b89f-327f96b801d4.jpg