Camp Amerika'ya Bir Kere Gittikten Sonra Her Yaz Gitmek İçin Can Atıyorsunuz


camp amerika'ya bir kere gittikten sonra her yaz gitmek için can atıyorsunuz

Emre Işık

İlk defa yurtdışına çıkan her insanın aklında bazı soru işaretleri vardır. Özellikle Amerika gibi ülkenden binlerce kilometre uzak okyanus ötesi bir yere gidiyorsan içinde büyük bir heyecan ve endişe duyuyorsun. Ancak Amerika’ya adım atar atmaz endişelerin yerini hayranlık ve daha güçlü bir heyecan alıyor. New York City’e ilk adımımı attığım an hissettiklerimi hayatım boyunca unutamam. Devasa binaların arasında, hayatında belki bir daha göremeyeceğin kalabalık bir insan topluluğunun ortasında hissettiklerinizle iyi ki bu deneyimi yaşamaya karar verdim diyorsunuz. Belki klasik olacak ama keşke daha önce bu programa katılsaydım diyorum çünkü bir kere gittiğinizde her yaz tekrar oraya gidebilmek için can atıyorsunuz. O yüzden mümkün olan en erken zamanda bu programa dâhil olmak; Amerika’yı doya doya yaşamak için büyük bir fırsat.

 

Gittiğim kamp gidilebilecek kamplar arasında en iyilerindendi. New York City’e yakın olmasının yanında, kampın içerisinde yer alabileceğiniz aktivitelerin çokluğu ve çalışma saatleri dışında özgür olmanız çok önemli artılar. Akşam 5 buçuktan sonra ister kampın havuzunda yüzüyordum, istersem basketbol, futbol ya da tenis gibi sportif aktivitelere katılabiliyordum. Özellikle Jamaikalı arkadaşlarımızla yaptığımız maçları ömrüm boyunca gülümseyerek hatırlayacağım. Haftanın bir günü izinliydik. İzin günlerimizde ya New York City’e gidip şehri gezme şansımız oluyordu ya da yakın yerlerdeki alışveriş merkezlerinde uygun fiyatlara alışveriş yapıyorduk.

 

Kafasında CampUSA programına katılma düşüncesi olan arkadaşlara tavsiyem asla ben yapamam demesinler. İngilizce konusu herkesin kafasını kurcalıyordur fakat emin olun ki kamp içerindeki o sinerjiyle bir süre sonra rahatlıkla kamptaki yabancılarla iletişim kurabildiğinizi fark ediyorsunuz. Elbet başlarda farklı kültürün ve dil sorunun etkisiyle zorluklar yaşanabilir ama ilk haftadan sonra hayatınızda unutamayacağınız bir deneyimin parçası olacaksınız.

Emre IŞIK

Özyeğin Üniversitesi, İşletme

2012 Yılında CampUSA Programımıza katıldı

ABD, New York Eyaleti, Hopewell Junction Camp’ında çalıştı

TÜM CAMP AMERICA REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

emre-isik_4df0bd18-f354-49b2-b3c9-7bf35d1f17ff.jpg