Tatilimize Las Vegas’tan Kiraladığımız Mustang Coupe ile Başlayıp Los Angelas, San Francisco Gezdik


tatilimize las vegas’tan kiraladığımız mustang coupe ile başlayıp los angelas, san francisco gezdik

Harun Atik

Son pişmanlık fayda etmez derler ya aynen öyle. Bu programa kayıt olma şansını 4. sınıfta yakaladım, stajlar yaz okulu derken bu vakite kaldı. Halbuki üniversiteye gitmeden öncesinde bile haberdardım. Bu program Amerika’da 4 ay boyunca kalınabilecek minimum masraflı en iyi program. Gitmeden önce bi miktar harcıyorsunuz ama gittiğinizde çalıştığınız için günlük masraflarınızı, konaklamanızı, alışverişlerinizi ve en sonunda tatilinizi yapacak kadar para kazanmanızı sağlıyor ve kaldığınız süre boyunca yaptığınız İngilizce pratik size kar kalıyor.

 

Aslında tatilinizi sona bırakmak zorunda da değilsiniz, çalışırken de küçük tatiller yapabilirsiniz. Benim Minneapolis’te Jennifer Lopez konserine gittiğim gibi. 3 günlük güzel bi tatildi ve sonrasında çalışmaya devam ettik. Güzel bir motivasyon oluyor. Çalışmanın sonunda ise karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Tatilimize Las Vegas’tan kiraladığımız Mustang Coupemiz ile başlayıp; Grand Canyon, Los Angelas, San Francisco ve tekrar Las Vegas’ta noktaladık bu tatil 2 hafta sürdü ve uçakla Miami’ye geçtik 5 günde Miami de kaldıktan sonra New York’a geçtik 6 günde burda kalıp Türkiye’ye geldik. 25 gün boyunca güzel bi tatil yaptım. Tabi herkesin tatili böyle olmayabilir, herkesin çalışma koşulları aynı değil ama sizde gönlünüzden geçen tatili yapabilirsiniz. 

 

Bilmeniz gereken şeylerden birisi de oraya ilk önce çalışmaya gidiyorsunuz. Gitmeden önce buna hazır olmalısınız. Tabi bu gitmeden önce seçtiğiniz işe göre değişir. Benim işim zordu ve karşılığını tatilde aldım. Size tavsiyem; eğer böyle bi planınız varsa ertelemeden uygulamanız. Tekrar böyle bi fırsatı yakalayamayabilirsiniz. Sağlıcakla kalın...

 

Harun ATİK

Sakarya Üniversitesi, Metalürji ve Maden Mühendisliği

2012 Yılında Work And Travel Programına katıldı

ABD, North Dakota Eyaleti'nde çalıştı

TÜM WORK AND TRAVEL REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

harun-atik_9c443925-576f-4543-9349-3441e5171524.jpg