Amerika'ya Geldiğimizde İşimiz ve Kalacağımız Yer İdealsas Sayesinde Zaten Hazırdı


amerika'ya geldiğimizde işimiz ve kalacağımız yer idealsas sayesinde zaten hazırdı

Emre Kahraman

Work and travel adlı bir programın olduğunu aslında yıllar önceden biliyordum. Ve bu yaz Amerika’ya gitmeye karar verdim. İdealsas’tan daha önceden haberim vardı ve çok güvenilir olduğunu daha önce giden bir arkadaşımdan biliyordum. Nihayetinde gitmeye karar verdim ve İdealsas’ı aradım. WAT hakkında hiçbir bilgim yoktu. Pasaport çıkarma, vizeye başvurma ve birtakım belgeler konusunda bana çok yardımcı oldular ve hepsini tamamladım. Ayrıca vize görüşmemde de çok rahattım ve hiçbir sorunla karşılaşmadan vizeyi de aldım. Uçak biletimi ve belgelerimi tamamladıktan sonra artık Amerika’ya gitmeye hazırdım. Uzun bir uçak yolculuğundan sonra Amerika’ya vardık ve kalacağımız yeri kolayca bulduk. Geldiğimizde işimiz ve kalacağımız yer İdealsas sayesinde zaten hazırdı. İlk birkaç hafta kültür ve özellikle dil konusunda sıkıntı çektik. Çünkü orada konuşulan sokak dili bizim Türkiye’de öğrendiğimiz İngilizceden çok farklıydı. 


Ve artık Amerika’ya alışmaya başladım. İşime alıştım ve dilimi gerçekten geliştirdiğimi her geçen gün hissediyordum. Ayrıca ne zaman bir sorunum olsaydı İdealsas’a mail atarak rahatlıkla ulaşıyor ve meseleyi hallediyordum. Orada tanıştığım diğer şirketlerle gelen Türk arkadaşlarım çok sıkıntılar çektiler. Hayatımın en güzel aylarını yaşadım. Size tavsiyem oraya gittiğinizde İngilizce konuşmaya özen gösterin. Çünkü eğer devamlı Türkçe konuşursanız İngilizcenizi çok yüksek düzeyde geliştiremezsiniz. Ama eğer benim gibi  şanslıysanız çok iyi İngilizce bilen bir sevgili bulabilir İngilizcenizi inanamayacağınız düzeyde geliştirebilirsiniz:D

 

Bana Amerika hayalimi gerçekleştirmem konusunda büyük yardımları olan başta Gökçe Hanıma ve İdealsas’açok teşekkür ederim. Şimdiden seneye de gideceğimin garantisini verebilirim.

 

Emre KAHRAMAN

KATÜ, İnşaat Mühendisliği

2011 Yılında Work And Travel Programına katıldı

ABD, Maine Eyaleti'nde çalıştı

TÜM WORK AND TRAVEL REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

emre-kahraman_6a2d6cd3-bc25-4a44-8c3f-d5c617aed31c.jpg