LSI Los Angeles'ta 6 Ay İngilizce Dil Eğitimi Aldım


lsı los angeles'ta 6 ay ingilizce dil eğitimi aldım

İrem Çakmakçı

Öncelikle LSI ‘dan başlıyım anlatmaya, gayet güzel bir okul öğretmenleri çok kaliteli sadece 1-2 si dışında ama genel anlamda öğretmenleri iyi. En önemlisi her şekilde sizi anlıyorlar yardımcı olabiliyorlar. Bu tabi benim gibi level 1 den başlayanlar için önemli tabi. Çünkü ilk zamanlar bir panikle başlanıyor okula ama benim alışma sürecim çok uzun sürmedi 2 haftada filan gayet olumlu hissetmeye başlamıştım.

Bir de değinmeden geçemeyeceğim okulun direktörü Ligia Andersen harika bir insan. Her şeyle çok fazla ilgileniyordu çok yardımcıydı. 6 ayda İngilizcemde çok ciddi değişim oldu gerçekten okul sayesinde. Kısacası genel anlamda güzel bir eğitim veren okul.

Konaklamaya gelince bununla ilgili çok iyi şeyler söylemeyeceğim okula yakınlığı dışında. Bir kere çok bakımsız ve eski bir yurt. Bir kere ilk odama girdiğimde gayet toz içinde ve pisti bunu anlamak mümkün değildi gerçekten çok zordu ve çok pisti .Ama okula yakın olması ve arkadaş ortamı sebebiyle alışmak zorunda kaldım. Sonrası daha da kolay oldu benim için. Yerinin merkezi olması sürekli İngilizce konuşma şansımızın olması güzel oldu ama bakım sıfırdı resmen. Kapalı dolabım bile yoktu düşünün.

LOS ANGELES a gelinceeeeeeeeeeeee. Gerçekten harika bir yer yaşanılacak bir yer. Stresten uzak insanları acele telaş yok orda. Harika gezilecek yerleri var beachleri harika. Ulaşım çok kolay tek otobüsle Santa Monicaya Hollywooda gidebiliyorsun mesela. Metro ulaşımı çok yaygın ve kolay. Sokakları temiz ferah. Kısacası harika bir yerdi bana göre tabi ben çok sevdim….

İrem ÇAKMAKÇI

Bahçeşehir Üniversitesi, Muhasebe ve Uluslararası Rapor

Language Systems Los Angeles-Downtown (LSI) Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

ABD, California Eyaleti, Los Angeles

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

irem-cakmakci_326cc3f5-5421-468c-bfe1-e8d4e87cfc74.jpg