ATC LANGUAGE SCHOOLS BRAY DİL OKULU


ATC Language Schools Bray Dil Okulu, Dublin merkezden trenle 35 dakika uzaklıkta deniz kıyısında 32 bin nüfuslu Bray şehrinde yer alıyor. Okul 1973 yılında kurulmuş ve 45 yılı aşkın tecrübeye sahip. ACELS, EAQUALS, MEI, Quality English, British Council ve English UK gibi akreditasyonlara sahip okul binası ile bitişik yurt konaklama ile birlikte çoğu yürüme mesafesinde aile yanı konaklama imkanı da veriliyor. Türk öğrencilerin çok bilmediği bir şehir olan Bray, sakinliği ve dinginliği tercih edenler için Dublin’e 1 saat uzaklıkta olması sebebiyle de çok iyi bir alternatiftir. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

ATC Bray Dil Okulu 1973 yılında kurulmuş olup yüksek kaliteli İngilizce dil programları sunma konusunda 40 yılı aşkın tecrübeye sahip bir okuldur. İrlanda, Bray ve Dublin'de 2 okul ve İngiltere'de Winchester şehrinde bir tane olmak üzere 3 okulu bulunmaktadır. Buna ek olarak, İrlanda'da 8 lokasyona sahip en büyük genç yaz okulu programı organizasyonlarından birine sahiptir. ATC Bray Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

ATC Bray Dil Kursunun bulunduğu Bray, Dublin'in 20 km güneyinde bulunan güzel bir sahil kasabasıdır. Yıl boyunca çok çeşitli festivaller ve aktiviteler vardır, bu da Bray'yi çalışmak ve yaşamak için çekici bir ortam haline getirir. ATC Bray, harika bir şekilde restore edilmiş Dunlice House da dahil olmak üzere Victoria tarzı mimariye sahip binasında ve denize nazır bir konumda yer almaktadır. Dublin merkezden trenle 35 dakika uzaklıktadır. Aydınlık, ferah ve sıcak 23 adet sınıfı ile orta büyüklükte bir okuldur ki bazı sınıflardan denizi görmek mümkündür. Okulda bulunan kütüphanedeki materyalleri kullanarak bağımsız bir çalışma ortamı yaratmak isteyen öğrenciler için çalışma merkezi de bulunur. Kütüphanede hem eğitim hem de eğlence amaçlı birçok materyal bulunmaktadır. Öğretmenler gün boyu okulda kalarak öğrencilere her daim hazır durumdadırlar. ATC Bray, öğrencileri için rehberli e-öğrenme platformuna giriş yapabilecekleri özel bir bilgisayar alanı da sunar. Ayrıca geniş bir oturma ve dinlenme alanına sahip bahçesi ve verandası ile özellikle yaz günleri ortam çok daha güzel olmaktadır. Son dönemde genişletilmiş kafeteryası ile öğrencilere yiyecek ve içecek temin etmeleri için hizmet vermektedir.

ATC Bray'de İngilizce kursu 20 saat veya üzerinde bir İngilizce kursuna kayıtlı tüm öğrenciler İngilizce seviyeleri yeterli görüldüğünde, ise “elective class” olarak biline haftalık toplam 3 saat ekstra dersi alabilirler. Seçilebilecek elective dersler business english, pronunciation, speaking veya Irish life and culture başlıklarda öğrencilerin seçimlerine göre farklılık göstermektedir. ATC, ACELS, EAQUALS, MEI, Quality English, British Council ve English UK dahil olmak üzere uluslararası eğitim sektörünün önde gelen derneklerinin üyesi olup hepsinden akreditasyon almıştır. Tam nitelikli öğretmenler tarafından verilen İngilizce kursları, akademik mükemmeliyet konusunda uluslararası bir üne sahiptir.

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Bray Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Bray Öğrenci Yorumları

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin son yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

 

ATC Language Schools Bray Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. ATC Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, ATC Language Schools Bray Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
atc-language-schools-bray-dil-okulu_b4002984-6be7-43c3-89fc-3adaaf481c2c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın