LEWIS SOUTHAMPTON YAZ OKULU


Lewis School of English Southampton Yaz Okulu Londra'ya trenle sadece bir saat uzaklıkta bulunan Southampton'da merkeze oldukça yakın bir bölgede hizmet vermektedir. Southampton şehrinin nüfusunun yaklaşık 40 bin kişisi öğrencilerden oluşmakta olup bu sahil kentini ve tarihini keşfedebileceğiniz ideal bir yerdir. 10-18 yaş arasına eğitim verilen Lewis School of English İngiltere Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. İngiltere Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

 

Lewis School Southampton Yaz Okulu yüksek standartlardaki tesislerden yararlanmaktadır ve ana alışveriş bölgesine ve otobüs duraklarına sadece 2 dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahiptir. Merkez 28 Haziran'da Lewis School of English'te açılır ve 5 Temmuz'dan itibaren dersler Southampton Solent Üniversitesi'nin ikonik yeni öğretim ve öğrenim binasında Spark'da gerçekleşir.

 

Lewis School of English Southampton Yaz Kursu yarım saatlik bir yürüyüşle merkeze ulaştıktan sonra Deniz Müzesi'ni ve Titanik'in kalktığı limanı ziyaret edebilirsiniz. Southampton'ın park ve bahçelerinde dilenirken şehrin çeşitli festivallerine katılabilirsiniz.

 

Lewis School of English Southampton Yaz Kampı Southampton güney kıyısında bir ticaret merkezi ve üniversite şehridir ve uluslararası yelkencilik, yolcu gemileri ve Titanik ile ünlüdür. İngiltere'nin en yeşil şehirlerinden biridir. Premier Lig futbol takımına sahiptir ve 250.000 nüfusu ile ne çok büyük ne de çok küçüktür. Lewis School of English Southampton Yaz Okulu Nerede? Southampton ayrıca Lewis Okulu'nun memleketidir.

 

Lewis School of English Southampton Junior 1976 yılından bu yana İngilizce dil eğitim hizmeti vermekte olan Lewis School of English, British Council tarafından akredite olmuştur. Quality English tarafından tanınan kurum English UK ve Young Learners English UK üyesidir. Lewis School Southampton Yaz Okulu Program Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur.

 

Lewis School of English Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden Lewis School of English İngiltere Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Southampton Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

 

İngiltere Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Southampton Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi acentesi olduğumuz Southampton okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Southampton Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

Lewis School Southampton Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Lewis School of English Southampton Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
lewis-school-of-english-southampton-yaz-okulu_cb66ef66-440f-47e7-a4fe-2aab072e45f5.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın