ILAC TORONTO YAZ OKULU


International Language Academy of Canada Toronto Yaz Okulu yüksek yaşam kalitesine sahip dünyadaki ilk onda bulunan, insan haklarının üst seviyede tutulduğu, çok kültürlü ve güvenilir bir ülke olan Kanada'dadır. Aslında sanılanın aksine sürekli kar yağışlı kış aylarından ziyade sıcak yaz aylarına da sahiptir. Bu özellikleri ile Kanada, başta İngiltere ve Amerika olmak üzere dil eğitimi için tercih edilen ilk üç ülke arasında yerini alır. 10-18 yaş arasına eğitim verilen ILAC Kanada Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. Kanada Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

ILAC Toronto Yaz Okulu Kanada yaz okulları için en çok tercih edilen şehirlerin başında olan Toronto'da bulunmaktadır. ILAC Toronto Yaz Okulu Yaş Grubu Nedir? Muhteşem doğa güzelliklerine sahip Toronto'da yaz okulu programı boyunca çeşitli doğa gezi ve doğa sporu ayrıcalıkları ile 18 yaşının altındaki genç öğrencilere mükemmel bir yaz tatili deneyimi sunulmaktadır.

ILAC Toronto Yaz Kursu Toronto şehir merkezinde bulunan kampüste verilmektedir. ILAC Toronto Yaz Okuluna Nasıl Gidilir? Yonge ve Bloor metrosunun merkez istasyonu yakınlarında bulunan okuldan metro otobüs gibi önemli toplu taşıma araçlarına kolayca erişilebilmektedir. ILAC Toronto Yaz Okulu Nerede? Okul, birçok restorana, mağazaya, tiyatrolara ve sinema salonlarına çok yakın olan okul Kanada'nın en büyük kütüphanesine ve Dil Bilim Merkezine yakındır.

ILAC Toronto Yaz Kampı programlarında her bir sınıf, öğrencilerin yaş ve dil seviyelerine göre hazırlanmakla beraber yaz okulu programları genellikle 20 ders İngilizce eğitimi ve ders bitiminde yapılan aktivitelerden oluşmaktadır. Genelde dersler kahvaltıdan sonra başlar ve ders bitiminden sonra gün içerisinde çeşitli aktiviteler yapılır. Aktiviteler ve geziler uluslararası, yakın yaşlarda fakat aynı dili konuşmayan öğrencilerin seçilmesine dikkat edilerek oluşturulan gruplar ile birlikte yapılır ki programa katılan öğrencilerin grup içerisinde İngilizce konuşup sosyalleşmeleri sağlanır.

ILAC Toronto Junior Kanada'da yaz okulları programı olarak en çok tercih edilen eğitim programlarından olup junior öğrencilerimiz için eğlenceli ve yararlıdır. ILAC Toronto Yaz Okulu Program Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur.

ILAC Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden ILAC Kanada Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Toronto Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

Kanada Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Toronto Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Toronto okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Toronto Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

ILAC Toronto Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, International Language Academy of Canada Toronto (ILAC) Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ilac-toronto-yaz-okulu_9754cdb3-71f3-4ee1-9fed-dae63288b2d8.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın