BOURNEMOUTH DİL OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı olan İngiltere'de dil öğrenmek için en keyifli seçimlerden biri de Bournemouth dil okullarıdır. Bir öğrenci kenti sayılan şehirdeki Bournemouth dil kursları ile İngilizcenizi kaliteli okullarda geliştirebilecek üstelik Bournemouth'da çalışarak para da kazanma imkanız olacaktır. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Bournemouth dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Bournemouth'daki en iyi dil okullarından en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için vakit kaybetmeden siz de Bournemouth'da İngilizce öğrenin! Tüm Bournemouth dil okulu fiyatlarını ve Bournemouth dil kurslarını bu sayfada bütün detaylarıyla görebilirsiniz.
 
Bournemouth uluslararası ve İngiliz öğrencilerin bir araya geldiği uluslarası bir şehir konumundadır. Londra’nın 170 km güneyinde, 165.000 nüfuslu bir şehirdir. Londra’ya, tren ile 1.5 saat, otobüs ile yaklaşık 2.5 saat mesafededir. 12 kilometre uzunluğundaki atlın rengindeki kumsalı ve şehir içine yayılmış yeşillik alanları ile Bournemouth aynı zamanda bir turistik şehirdir. Yüzlerce kafeterya, resturant ve pub (Public House) bulunduğu Bournemouthda, sosyal yaşam, kışın yazın aralıksız devam eder. Bournemouth’un asıl özelliklerinden biri dünya gençliğinin İngilizce öğrenmesini sağlayan Dil Okullarıdır. Hatta kentin yarı nüfusunun bu sektörde çalıştığı belirtilmektedir. Eğitim yan hizmetleri ve öğrenciler için barınma alışveriş eğlence vb. olanakları kente "Öğrenci Şehri" denmesine neden olmuştur. Türkiye’den Bournemouth’a ulaşmak için öncelikle Londra’ya yaklaşık 4 saat süren bir uçak yolculuğu yapmak gerekir. İstanbul Londra arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 200–400 Sterlin arasındadır. Londra’ya ulaştıktan sonra bir tren yolculuğuyla Bournemouth’a ulaşılabilmektedir. Bournemouth şehir merkezine en yakın havaalanı Londra Heathrow Havaalanı'dır ve hızlı trenle yaklaşık 2 saatlik mesafededir. Öğrenci şehri Bournemouth’ta şehir içi ulaşım yoğunlukla otobüslerle sağlanmaktadır. Otobüsle gidilecek olan mesafeye göre biletler 1-2 Sterlin arasında değişmektedir. Şehir içi otobüslerin sık kullanılması durumunda seyahat kartları da çıkartılabilir. Bu kartlar tek tek yolculuk yapmaya göre daha ekonomiktirler. Bournemouth'daki bir diğer ulaşım aracı ise bisiklettir. Çok ekonomik olduğu için yerli ve yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği ulaşım şeklidir.

Üstelik Bournemouth'da dil eğitimi süreciniz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
Bournemouth'da nasıl İngilizce öğrenirim? Bournemouth'a nasıl gidilir? Bournemouth'da nerede kalınır? Bournemouth'da dil kursu fiyatları nedir? Bournemouth'da hangi dil okulu? Bournemouth nerede? Bournemouth nasıl bir yer? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Bournemouth şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Bournemouth'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Bournemouth dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Bournemouth'da konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra Bournemouth uçak biletininin ayarlanması ve ardından Bournemouth havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Bournemouth'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/bournemouth_def11287-ef63-4c6a-b660-bbc1a0a73168.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
SNT INTERNATIONAL COLLEGE BOURNEMOUTH DİL OKULU

Yıl Sonu Kampanyaları!

  • İNGİLTERE
  • BOURNEMOUTH

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın