BPP UNIVERSITY COLLEGE


Hazırlık, lisans, yüksek lisans programları ve meslek programları sunmakta olan BBP University College London, her biri öğretim ve inovatif çalışma tekniklerini uygulama odağına almış Law School (Hukuk Okulu), Business School (İşletme Okulu) ve Health School (Sağlık Okulu) olmak üzere üç fakülteye ayrılmıştır. Ayrıca, ACCA'de küresel olarak tanınan muhasebecilik yeterlilik dersleri de sunulmaktadır. Öğrenci odaklı bir eğitim sunulan BPP University College'de self-study ve online learning şeklinde esnek eğitim seçenekleri sunulmaktadır. Tüm eğitim yöntemleri öğrencilere konuyla ilgili bilgiler yanında pratik beceriler de kazandırmaya yönelik olarak yapılandırılmış olup eğitimleri süresince uzman destek ve rehberlik hizmeti de sunulmaktadır. BPP Universty College London öğrencilerinin %93’ü mezuniyetlerinden sonraki yıl içinde iş bulabilmektedirler.
BPP University Koleji, okulunun Londra’da iki hukuk fakültesi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi adliyeye çok yakın BBP Holborn Law School, diğeri ise BBP Waterloo Law School. Ayrıca Londra Ticaret Merkezinde ve Liverpool Caddesi İstasyonuna yakın BBP Business School adıyla bir işletme fakültesi bulunmaktadır. ACCA dersleri bu işletme fakültesinde verilmektedir. 

BPP University Koleji Ücret? BPP University College Fiyatları Ne kadar? BPP University College Kabul Nasıl Alınır? BPP University College Nerede? BPP University College Programları Nedir? BPP University College Nasıl Girilir? BPP University College Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, BPP University College (BPP) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
bpp-university-college_5724405c-fda2-496f-b79e-937976ffa3f2.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın