London College of International Business Studies |

LONDON COLLEGE OF INTERNATIONAL BUSINESS STUDIES


London College of International Business Studies (LCIBS), kariyer hedefi olan uluslararası öğrencilere profesyonel işletme eğitimi veren kaliteli bir okuldur. Öğrencilere olabilecek en iyi eğitimi vermeyi hedefler ve hem program boyunca hem de sonrasında öğrencilerine destek olur. British Accreditation Council for Independent Further & Higher Education (BAC) tarafından akredite olan LCIBS ayrıca Study UK üyesidir. Özellikle işletme ve ilgili branşlarda uzmanlaşmış bağımsız bir okul olan LCIBS'in sunduğu bütün programlara tam zamanlı ya da yarı zamanlı devam edilebilir. Kursların çoğu yoğunlaştırılmış olarak da alınabilir. Bütün kurslar yıl içinde 3 kez başlar (Ocak, Mayıs ve Eylül olmak üzere) ve uzunlukları 3 ile 18 ay arasında değişebilmektedir. Her akademik dönemin sonunda öğrencinin başarısını ölçmek için her dersten sınav uygulanır. Derslere ciddiyetle yaklaşıldığı ve sınavlardan da yeterli bir başarı alındığı zaman, programların başarıyla tamamlanamaması için hiçbir sebep yoktur.
London College of International Business Studies Üniversitesi, 18. Yüzyılda yaşamış ünlü mimar Henry Flitcroft tarafından tasarlanmış olan Southampton Place, Bloomsbury’de  yer almaktadır. Burası, hem şehrin içinde hem de şehrin gürültüsünden uzak, eğitim almak için ideal bir yerdir. Kafeler, kitapçılar ve kütüphanelere yakın olmakla birlikte, Londra’nın iş merkezi “the City” bölgesine de kolaylıkla ulaşılabilir. Londra’nın diğer simgesel bölgeleri “Covent Garden”, “Chinatown” ve “West End” okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır. LCIBS, geniş sınıfların yanı sıra bir kütüphaneyi ve bir bilgisayar odasını da öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin yararlanabilecekleri kablosuz internet ağı da mevcuttur.

LCIBS Ücret? London College of International Business Studies  Fiyatları Ne kadar? London College of International Business Studies Kabul Nasıl Alınır? London College of International Business Studies Nerede? London College of International Business Studies Programları Nedir? London College of International Business Studies Nasıl Girilir? London College of International Business Studies Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, London College of International Business Studies (LCIBS) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
london-college-of-international-business-studies_2b172570-40ca-4cdd-8782-d29ff1db4001.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın