BELLEVUE COLLEGE


Bellevue College (eski Bellevue Community College veya BCC) Washington Eyaleti'ndeki Seattle ait bir banliyösünde bulunan bir devlet üniversitesidir. Bellevue Üniversitesi, Washington eyaletinde en büyük ikinci yüksek öğrenim kurumu olup ilk sırada Washington Üniversitesi vardır. Yılda 35.000 öğrenciye eğitim veren Bellevue Koleji, üniversite eğitiminin ilk iki yılı hem de derece kapsayan ön lisans programları, sertifika ve sürekli eğitim programları sunmaktadır. Bellevue Koleji ayrıca uzaktan ve çevrimiçi öğrenme seçenekleri yelpazesine sahiptir. 2007 yılında Bellevue Üniversitesi Radyasyon ve Görüntüleme Bilimleri Lisans Uygulamalı Bilim lisansa başladı. 2009 yılında lisans derecesi arz İç Mimarlık Uygulamalı Sanatlar derecesi bir lisans kapsayacak şekilde genişledi.

Bellevue Koleji Vakfı (BCF) ise kolej için uzun vadeli finansal destek sağlamak için 1978 yılında kurulmuştur. BCF's 33 yıllık tarihi boyunca, bu sadakatle onurlandıran ve donör taahhütleri yönetim hem yerel hem de ulusal eğitim ön plana Bellevue College kaldırdı programlar için destek çeken ise güçlü bir geleneği kurmuştur. Bellevue Koleji, Kuzeybatı Komisyonu, Yükseköğretim Akreditasyon tarafından tanınan bir eğitimi kurumu olup akredite edilmiştir.

 

Bellevue Koleji Nerede? Bellevue Koleji Nasıl Girilir? Bellevue Kolej Başvuru Şartları Nedir? Bellevue Kolej Kabul Nasıl Alınır? Bellevue Kolej Fiyatları Ne kadar? Bellevue Kolej Programları Nedir? Bellevue Üniversitesi Şartları? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır. Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Bellevue College (BCF) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
bellevue-college_b1486fb4-ecbe-4b59-973f-e6c62f911e31.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın