STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL CANTERBURY DİL OKULU


Stafford House International Canterbury Dil Okulu, 1952 yılından beri İngilizce eğitim veren İngiltere’nin en eski okullarından biridir. Cambridge Education Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek amacıyla evinizden bu kadar uzağa gelmek bile oldukça güç olabilir. Doğru okul sizi motive edecek birinci sınıf bir öğretim sağlamalı ve başarma isteği vermelidir. Stafford House’da bizler bunu başarıyoruz. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Stafford House Canterbury Dil Okulunu tercih ederek tamamen odaklanmış ve destekleyici bir öğrenim ortamında bu imkanların tümünü bulabileceksiniz. Uzun vadede sizler için çok büyük önem taşıyan ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz iletişim becerileri üzerinde yoğunlaşıyoruz. Personelimiz öğrenmenize yardımcı olmak ve bizimle kaldığınız süre boyunca sizleri mutlu ve sağlıklı kılmak için elinden geleni yapmaktadır. Ekibimizin her üyesi Okuldaki çalışmalarınız ve günlük yaşantınızda mutlu olmanızı sağlamaya çalışır. Dolayısıyla, ihtiyacınız olan her konuda size öneriler vermeye hazırız, bizimle konuşmaktan çekinmenize gerek yok. Herhangi bir sorununuz olduğunda size yardım etmekten mutlu olacağımızı unutmayın. Stafford House International Canterbury Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Stafford House International Canterbury Dil Kursu 1952 yılından beri İngilizce eğitim veren İngiltere’nin en eski okullarından biridir. Cambridge Education Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Okul hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, aşağıdaki maddeleri sıralayabiliriz.

 • Güçlü akademik yönetim.
 • Yapılandırılmış müfredat. Tüm eğitmenler gereken İngilizce Dili Öğretim becerisine sahiptir.
 • University of Cambridge sınavları ve IELTS.
 • British Council tarafından resmen tanınmaktadır ve English UK üyesidir.
 • Aydınlık ve modern sınıflar.
 • Ortalama sınıf büyüklüğü 12.
 • Başlangıç düzeyinden uzmanlık düzeyine kadar tüm düzeyler.
 • Dikkatle planlanan sınıf yerleştirme prosedürleri.
 • Uzun süre kalacak öğrenciler için aylık bire bir eğitimler.
 • Uluslararası sınavlar için danışmanlık hizmeti verilir.
 • Tüm Okulda kişisel dizüstü bilgisayarlar için bilgisayar noktaları ve kablosuz bağlantı.
 • Yetişkin öğrenciler için bilgisayar odaları.

Stafford House International Canterbury'de İngilizce kursunun bulunduğu Canterbury, 'İngiltere Bahçesi' olarak bilinen İngiliz kırsalının kalbinde yer almaktadır. İngiltere'nin bu bölgesinin inanılmaz bir tarihi var - gittiğiniz her yerde kaleler bulacaksınız! İngilizce okulumuz, bu ortaçağ şehrinin merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktadır ve 2019'da yeniden dekore edilmiştir, bu klasik İngiliz macerasını arayan öğrenciler için mükemmeldir! Tüm öğretmenlerimiz, sertifikadan diploma seviyesine kadar değişen öğretim niteliklerine sahiptir ve kendilerini sürekli gelişime ve Canterbury'de İngilizce öğrenme tutkumuzu öğrencilerimizle paylaşmaya adamıştır.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Canterbury Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Canterbury okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Canterbury Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Stafford House Canterbury Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Stafford House International Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Stafford House International Canterbury Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
stafford-house-international-canterbury-dil-okulu_878c9bed-30d5-400a-895e-f6e8494b073a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın