NEW YORK DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için ilk akla gelen ülkelerden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel ve yaşanılır şehir vardır. İşte bu fırsatlar ülkesi Amerika'da dil öğrenmek için en doğru tercihlerden biri de New york dil okullarıdır. Amerika'nın en büyük ve hareketli bu şehrindeki New York dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra New York'ta çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız New York dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen New York'ta İngilizce öğrenin! New York dil okulu fiyatlarını ve New York dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

New York Amerika Birleşik Devletleri'nin en popüler şehridir. New York için ayrıca “Hiç uyumayan şehir” veya “Büyük Elma” da denmektedir. Yüzyıldan fazladır dünyanın en önemli ticaret ve finans merkezlerinden biri olan New York beş bölgeden oluşmaktadır. Şehir, medya, politika, eğitim, eğlence ve modadaki küresel etkilerinden dolayı bir dünya şehri olarak kabul edilmektedir. Birleşmiş Milletler Genel Konseyi binasına ev sahipliği yaptığından dış ilişkiler için de çok önemli bir merkez durumundadır. New York birçok Amerikan kültürel hareketinin de doğum yeridir. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekspresyonizm (New York Ekolü), müzikte hip hop, punk, salsa ve Tin Pan Alley bu hareketlerden bazılarıdır. 24 saat açık olan metrosu ve yoğun trafiğiyle "Hiç Uyumayan Şehir" adını almıştır. Ayrıca, New York'ta dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

New York'ta nasıl İngilizce öğrenirim? New York'a nasıl gidilir? New York'ta nerede kalınır? New York'ta dil kursu fiyatları nedir? New York'ta hangi dil okulu? New York nerede? New York nasıl bir yer? New York okul ücreti ne kadar? New York'ta dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. New York şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için New York'ta İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra New York dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, New York'ta konaklama ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Amerika vizesi aldıktan sonra New York uçak biletininin ayarlanmasının ardından New York havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. New York'ta eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/new-york_dc3b2d30-44c0-48cb-877c-ea95ebb30e06.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES NEW YORK DİL OKULU

%25 ile %60 Arası İndirimler!

 • AMERİKA
 • NEW YORK
İNDİRİMLİ
EMBASSY ENGLISH NEW YORK DİL OKULU

İndirimli Fiyatlar!

 • AMERİKA
 • NEW YORK
İNDİRİMLİ
EC ENGLISH NEW YORK DİL OKULU

%20 İndirimli Fiyatlar!

 • AMERİKA
 • NEW YORK
İNDİRİMLİ
GEOS LANGUAGES PLUS NEW YORK DİL OKULU

İndirimler Var!

 • AMERİKA
 • NEW YORK
İNDİRİMLİ
LSI NEW YORK DİL OKULU

%50’ye Varan İndirimler!

 • AMERİKA
 • NEW YORK
İNDİRİMLİ
OHC ENGLISH NEW YORK DİL OKULU

Haftalık 195 $ İndirim Var!

 • AMERİKA
 • NEW YORK

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın