VANCOUVER DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için en ideal ülke Kanada'dır. Yaşam kalitesinin hem yüksek hem de ucuz olduğu Kanada’da İngilizce ve Fransızca dil eğitimi alabileceğiniz birbirinden güzel şehirler vardır. İşte bu güzel Kanada'da dil öğrenmek için en mantıklı seçeneklerden biri de Vancouver dil okullarıdır. Kanada'nın en büyük ve hareketli şehirlerinden biri olan Vancouver dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra Vancouver'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Vancouver dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Vancouver'da İngilizce öğrenin! Vancouver dil okulu fiyatlarını ve Vancouver dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Kanada'nın 3. büyük şehri olan Vancouver kuşkusuz dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Vancouver Kanada’nın batı yakasında Pasifik Okyanusu kıyısındadır. British Colombia’nın en büyük şehridir ve Batı Kanada’nın güzelliklerine ve kültürüne yakın olabilmek için ideal bir yerdedir. Şehir merkezinin nüfusu 2001 sayımlarına göre 545.671, metropoliten alan nüfusu ise 2.186.965'tir. Vancouver doğal güzellikleri ve muhteşem şehir planlaması ile ön plana çıkar. Yağmurlu ormandan güneşte sertleşmiş çöle kadar dokuz farklı iklim bölgelerini örten mükemmel bir doğaya sahiptir. Vancouver şehrinin etnik çeşitliliği kentin benzersiz karakterinin başlıca unsurlarındandır. Gittiğiniz her yerde farklı ulus ve kültürlerden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Halkın çoğunluğunu ikinci ve üçüncü nesil Kanadalılar diğer bölümünü ise yeni veya yakın tarihte göç edenler ve uluslararası ziyaretçiler oluşturmaktadır. Doğal güzelliklerden, açık hava sporlarından, dünya mutfaklarından hoşlanan ve Kanada’da ılıman bir iklimde eğitim almak isteyen öğrencilerimize Vancouver’ı tavsiye ediyoruz. Vancouver 2010 yılında Dünya Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacaktır. Vancouver ile Türkiye arasında 10 saat, saat farkı vardır. Ayrıca, Vancouver'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Vancouver'da nasıl İngilizce öğrenirim? Vancouver'a nasıl gidilir? Vancouver'da nerede kalınır? Vancouver'da dil kursu fiyatları nedir? Vancouver'da hangi dil okulu? Vancouver nerede? Vancouver nasıl bir yer? Vancouver okul ücreti ne kadar? Vancouver'da dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Vancouver şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Vancouver'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Vancouver dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Vancouver'da konaklama ayarlanmasından, Kanada vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Kanada vizesi aldıktan sonra Vancouver uçak biletininin ayarlanmasının ardından Vancouver havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Vancouver'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/vancouver_5ee324b0-b178-4369-9cca-05877f16ca25.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
ILSC LANGUAGE SCHOOLS VANCOUVER DİL OKULU

%40'a Varan İndirimler!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
ZONI VANCOUVER DİL OKULU

Önemli İndirimler Var!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
EC ENGLISH VANCOUVER DİL OKULU

Yıl Sonuna Kadar %20 İndirimli

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
EC ENGLISH TORONTO DİL OKULU

Yıl Sonuna Kadar %20 İndirimli

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
EUROCENTRES VANCOUVER DİL OKULU

Yılın Son İndirimleri!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
GEOS LANGUAGES PLUS VANCOUVER DİL OKULU

Yılın Son Kampanyası!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES VANCOUVER DİL OKULU

%30 - %40 Arası İndirimler!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
LSI VANCOUVER DİL OKULU

Yüzde 35’e varan İndirimler!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
OHC ENGLISH VANCOUVER DİL OKULU

24 hafta ve Üzerine %35

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
SPRACHCAFFE VANCOUVER DİL OKULU

Yılın Son İndirimleri!

 • KANADA
 • VANCOUVER
İNDİRİMLİ
St GILES INTERNATIONAL VANCOUVER DİL OKULU

%25'e Varan İndirimler!

 • KANADA
 • VANCOUVER

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın