WINDSOR DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için en ideal ülke Kanada'dır. Yaşam kalitesinin hem yüksek hem de ucuz olduğu Kanada’da İngilizce ve Fransızca dil eğitimi alabileceğiniz birbirinden güzel şehirler vardır. İşte bu güzel Kanada'da dil öğrenmek için en mantıklı seçeneklerden biri de Windsor dil okullarıdır. Kanada'nın ufak ama güzel bu şehrindeki Windsor dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra Windsor'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Windsor dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Windsor'da İngilizce öğrenin! Windsor dil okulu fiyatlarını ve Windsor dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Windsor Kanada’nın güney şehirlerinden biridir, Ontario eyaletinin güneybatısında yer alır. Windsor şehri “The City of Roses” olarak yani güller şehri olarak bilinir, sakinleri ise “Windsorites” olarak isimlendirilir. Windsor, nemli karasal iklime sahiptir. Ortalama yıllık sıcaklık 9,5 derecedir. Kanada'nın Yaz aylarında en sıcak şehirlerden biridir. En soğuk ay Ocak, En sıcak ay Temmuz'dur. Yazları sıcak ve nemli, kışları ise soğuk geçer. Ayrıca, Windsor'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Windsor'da nasıl İngilizce öğrenirim? Windsor'a nasıl gidilir? Windsor'da nerede kalınır? Windsor'da dil kursu fiyatları nedir? Windsor'da hangi dil okulu? Windsor nerede? Windsor nasıl bir yer? Windsor okul ücreti ne kadar? Windsor'da dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Windsor şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Windsor'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Windsor dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Windsor'da konaklama ayarlanmasından, Kanada vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Kanada vizesi aldıktan sonra Windsor uçak biletininin ayarlanmasının ardından Windsor havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Windsor'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/windsor_07338a78-ebf2-4dc7-a1b1-3fbf44d2fc95.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın