CHI WORK AND TRAVEL SPONSORU


Cultural Homestay International (CHI), Dünyanın dört bir yanından farklı kültürden insanları bir araya getirerek birbirlerinin kültürlerini tanımaları için organizasyon düzenleyen sponsor bir kuruluştur. CHI, ABD Devlet Bakanlığı tarafından "Summer Work & Travel" kategorisi altındaki kültür değişim programına iştirak eden katılımcılara sponsor olması için görevlendirilmiştir. CHI, katılımcıların J-1 vizesine başvurmaları için gerekli olan DS-2019 formunu düzenleme yetkisine sahip ABD'nin en büyük ve eski sponsor firmalarından biridir. Bu organizasyon, insanların farklı kültürleri tanımalarının en iyi yolunun öğrenci değişimi yaparak onları bir araya getirmek olduğuna inanmaktadır.

Bir ülkenin vatandaşları ve kültürü hakkında yakından gözlem yaparak bilgi edinmenin, daha demokratik ve barışın hakim olduğu bir dünya sağlayacağını vurgulayan CHI, J-1 vizeyle size Amerika'da geçici ve yasal çalışma imkanı tanımaktadır. Ancak bu vizeyle bir memur ya da Amerikan vatandaşı gibi çalışabilme imkanı tanımayacaktır. 1980 yılından beri 200 binin üzerinde öğrenci CHI'nin dünya çapındaki programlarına katılmışlardır. Japonya ve Slovakya ile Amerika'dan Kanada'ya 28 ofisiyle yıl içinde 10 farklı ülkeden 4000 genç insana ulaşmaktadır. Yaklaşık 35 yılı aşan süredir CHI, dünya çapında öğrenci değişim programları hazırlamaktadır. Organizasyondaki başarısı CHI'nin bu sektördeki ününü sağlamlaştırmıştır. Alanında büyük bir aşama kaydedip saygın bir yer elde etmesine rağmen CHI, gençlere özgü idealizmini, enerjisini, şiddetli inanç ışığını ve insanlık için barışçıl bir gelecek umudunu yitirmemiştir.

1998 yılından beri yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda hizmet veren İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, dokuz senedir müşterilerine saygın ve güvenilir bir tatil, iş ve eğitim fırsatı sunuyor. Bir yandan dil öğrenme fırsatı sunarken diğer yandan ideal bir tatil imkanı sunan İdealsas, hiç bilmediğiniz bir ülkeye gitmenin size vereceği manevi ve maddi sorunlardan da kurtarmayı hedeflemektedir. İdealsas, hem Avrupa'ya gidiş hem de Avrupa'ya gittikten sonraki aşamaları sizler için kolaylaştırıyor. Yurtdışındaki masraflarınızı karşılamanız amacıyla dil eğitiminin yanı sıra Avrupa'da size çalışma imkanı veren programları sponsorları aracılığıyla sizlerin hizmetine sunan İdealsas, iş seçiminde de size kolaylık sağlıyor. CV ile iş arama sürecini unutun! Çünkü İdealsas'a gelen tüm öğrencilere hazır iş olanağı sunuyoruz. Tek yapmanız gereken listeden kendinize uygun işi seçmek!

Türkiye'nin yurtdışı eğitimde önde gelen kuruluşlarından biri olan İdealsas Yurtdışı Eğitim ile 26 yıllık deneyimiyle Cultural Homestay International (CHI) sizler için güçlerini birleştirdi! Yurtdışına çıkmadan önce karşılaşabileceğiniz problemlerle ilgili bir oryantasyon sistemi düzenleniyor. CHI'nin üst düzey yetkililerinin katıldığı bu oryantasyonda aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yine bu ortaklık sayesinde Cv hazırlamadan hazır iş listesinden kendinize uygun işi seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz işin hangi şehirde olduğunu, ne kadar kazanacağınızı, ne yapacağınızı ve konaklamanın şartlarını da ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz.

chi-work-and-travel-sponsoru_8276aa69-f4b6-4bd6-9f22-354636a527f7.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın