WORK AND TRAVEL KAYIT


"Üniversiteliler, 4 Ay Boyunca Amerika’da Hem Çalış, Para Kazan, Hem de Tatil Yap, Gez Eğlen! Üstelik İngilizceni de Geliştir! Sadece aşağıdaki 3 adımda siz de bu macerayı yaşayabilirsiniz:

1. Adım, Değerlendirme: Katılım şartlarına uygun olup olmadığınız değerlendirilir. Vize kriterlerine uygunluğunuz ve İngilizce seviyeniz açısından bir değerlendirme yapılır.
2. Adım, Evrakların Hazırlanması ve Ücretin Yatırılması: İlgili başvuru formlarının doldurulması, vizeye başvurulması, uçak bileti işlemleri ve program ücretinin yatırılmasından sonra geriye tek bir adım kalmıştır.
3. Adım, Başvuru Onay ve Oryantasyon: Amerika'ya gidememeniz için hiçbir negatif özelliğiniz yoksa vizenizi aldıysanız ve program ücretini yatırdıysanız artık heyecanlı bir Amerika macerasına hazırsınız demektir. İdealsas olarak son görevimiz olan oryantasyon toplantısını da gerçekleştirdikten sonra artık hiçbir eksiğiniz kalmamış demektir. İyi yolculuklar!


Work And Travel Kayıt Aşamaları

- Dediğimiz gibi öncelikle WAT ve vize kriterlerine göre değerlendirileceksiniz. İngilizce seviyeniz tarafımızca ölçülerek yeterliliğiniz konusuna kanaat getiririz.
- İngilizce seviyeniz yeterli, not ortalamanız 2.00'nin üzerindeyse ve diğer tüm koşullar sağlanmışsa artık İdealsas WAT Başvuru Formunudoldurabilir ve ön kayıt ücreti olan 250 $'ı yatırabilirsiniz.
- Sonra karşılıklı oturur ve sizin için hazırlamış olduğumuz 'hazır iş' seçeneklerini beraberce gözden geçirir, size en uygun olan işi seçme konusunda özenli davranırız. Tüm iş seçeneklerini ve iş tanımlarını, kazanacağınız ücretleri ve koşulları beraberce etraflıca konuşuruz.
- Ve değerlendirme dediğimiz bu aşama bizim size CHI WAT Formlarını teslim etmemiz ve doldurmak üzere sizin yanımızdan ayrılmanız ile sona erer.
- Katılım belgelerini hazırladıktan ve gerekli formları doldurduktan sonra tüm evrakları İdealsas'a teslim eder, programın geri kalan ücretinizi ödersiniz. Bu aşamada size İdealsas tarafında seçtiğiniz iş için bir sözleşme imzalatılır. Bu işinizin garanti olduğunu size temenni eder.
- Sponsor firmamız olan CHI tarafından size verilecek olan DS-2019 formunu doldurduktan sonra vizeye başvurmak için hiçbir eksikliğiniz kalmamıştır. Ve İdealsas danışmanlığında vizeye başvurabilirsiniz.
- Vize işlemleri sonrasında uçak biletiniz desteklerimiz sayesinde elinize ulaştırılır ve işte beklediğiniz an gelmiştir artık! Derin bir nefes alın ve maceraya hazır olun!


Uzaktan Work And Travel Kaydını Nasıl Yapabilirim?

- Work&Travel'a katılmaya karar verdiniz ve şuan nasıl kayıt olacağınızı düşünüyorsunuz. Özellikle İstanbul dışından kayıt olmayı düşünenler için kısaca ofise gelmeden kayıt işlemlerinizi nasıl yapabilirsiniz, kısaca madde madde anlatalım.
- İlk olarak yapılması gereken danışmanlarımızla iletişime geçip İngilizce mülakatı için görüşmenizdir. İngilizce mülakat aşamanız tamamlandıktan sonra ancak kayıt aşamasına geçebilirsiniz. Sonraki adım programın ön kayıt ücreti olan 250 $' ın yatırılmasıdır.
- Havaleyi yapabilmeniz için bizden banka hesap bilgilerimizi isteyiniz. Banka havalesini yaptıktan sonra banka dekontunu bize göndermeniz gerekir. Ödemeyi aldıktan sonra sizi danışmanlarımız arayıp bilgilendirecektir.
- İkinci adımda yapmanız gereken, Online Kayıt formumuzu doldurmanızdır. Bu form kişisel bilgileriniz ve programa katılım bilgilerinizi içerir. Böylece kayıt işlemleriniz başlamış olacaktır. Kayıt formunuz bize ulaştıktan sonra danışmanlarımız sizinle iletişime geçip daha sonraki süreçte neler yapılması gerektiği ile ilgili size bilgiler verecektir.

work-and-travel-kayit_010e549d-9dc7-4df3-a32c-04cd1910ea34.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın